O NAS

KIM JESTEŚMY

Obecnie firma Trio Sp.J. specjalizuje się w produkcji komponentów z tworzyw sztucznych, elementów metalowych oraz drewnianych. Wyroby nasze charakteryzuje wysoka jakość i staranność wykonania, akceptowana przez szeroką grupę odbiorców.

Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Naszym klientom gwarantujemy konkurencyjne i stabilne ceny oraz terminowość realizacji zamówień. Technologia produkcji jak i wytwarzane produkty są zgodne z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

PRZEJDŹ DO OFERTY

ponad 20 LAT DOŚWIADCZENIA

WARTO NAM

ZAUFAĆ

FORMOWANIE WTRYSKOWE

Oferujemy Państwu komponenty do produkcji wykonane z tworzyw sztucznych. Nasz park wtryskarek tworzy wyroby w przedziale wielkości 0,1 g do 500 g

 WYTŁACZANIE

Wytłaczamy rury polipropylenowe o średnicy  od 110 mm do 170 mm. Posiadamy również wytłaczarkę do profili PCV pod indywidualne zamówienia klienta. 

TWORZYWA

Przetwarzamy większość rodzajów tworzyw jak i ich regranulaty. Tworzywa biodegradowalne? Oczywiście! Żółte, niebieskie? - kolory dowolne z palety PANTON lub RAL.

 

 

Nieskórz 15, 07-304 Ostrów Mazowiecka

pn-pt 7.00-15.00

 tel. 29 644 35 72

email: biuro@triospj.pl

Trio Spółka Jawna jest polską firmą prywatną działającą od 1999 r. W trakcie naszej działalności zakład ulegał wielu przekształceniom co wiązało się ze znacznym rozwojem przedsiębiorstwa.

posiadamy bogate doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz obróbce metali

TRIO spj © 2020