USŁUGI

 

 

Nieskórz 15, 07-304 Ostrów Mazowiecka

pn-pt 7.00-15.00

 tel. 29 644 35 72

email: biuro@triospj.pl

REALIZUJEMY SZEROKI ZAKRES USŁUG W SKALI WIELKOSERYJNEJ

TERMOFORMOWANIA:

Posiadamy termoformierki oraz maszyny sztancujące. Pracujemy głównie w foli Pet w grubościach 0,6 mm. Potrzebujesz wypraski z innej folii? Damy radę!

WYTŁACZANIA:

Nasz dział wytłaczania dysponuje nową linią wytłaczania rur o średnicy zewnętrznej od  80 mm do 170 mm. Posiadamy również linie do wytłaczania profili PCV

WTRYSKIWANIA:

Pracujemy na wtryskarkach renomowanej firmy Arburg pozwalających nam na przetwórstwo metodą wtryskową elementów do 400 gram. Zaprzyjaźniona narzędziownia sprawnie wykonuje dla nas wysokiej jakości formy gotowe do produkcji.

PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH NASTĘPUJĄCYMI METODAMI:

OBRÓBKA METALI:

Na wyposażeniu naszego działu obróbki metali posiadamy frezarki konwencjonalne, tokarki rewolwerowe, szlifierki i wiertarki stacjonarne, gilotyny oraz giętarki do blach. Ponadto posiadamy zgrzewarki o mocy do 40 kVa (ręczne i stacjonarne) jak również prasy mimośrodowe o sile nacisku od 2 do 63 ton pozwalające perforować detale wykrawane z blachy (w tym z blachy miedzianej). W razie potrzeby korzystamy z usług zaprzyjaźnionej lakierni proszkowej.
Posiadamy również siatkarkę pozwalającą produkować siatkę gięto-ciągnioną o szerokości do 1,25m i grubości 1,0mm oraz automatyczną giętarkę 2D do drutu o średnicy 6mm.

TAMPODRUK:

Dekorujemy detale metodą tampodruku.

KONFEKCJONOWANIE:

Nasz dział konfekcjonowania sprawnie i starannie realizuje usługi pakowania wyrobów według potrzeb Klienta – tak w opakowania jednostkowe jak i zbiorcze.

TRIO spj © 2020